Yazdır

Ardıç Cam Sanayi Ticaret Hakkında

Ardıç Cam Sanayi Ticaret ;1985 yılında perakende cam satışı ile sektöre girmiş olup 1995 yılında, artan satış kapasitesinin yanısıra sektördeki gelişmeleri de değerlendirerek toptan cam satışı ve ısıcam üretimine başlamıştır. Ardıç Cam Sanayi Ticaret; 1995 yılında Türkiye Şişe Cam Fabrikaları’nın bayiliğini almıştır.

Aynı yıl içinde İstanbul Yolu 40. km.’de 45.000 metrekarelik arazi içinde 27.000 metrekare kapalı alanı bulunan fabrika binasını faaliyete geçiren sektördeki teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek, ısıcam üretimi için tam donanımlı bir Isıcam üretim hattı ve otomatik cam kesme makinaları ile sektördeki yerini almıştır. Yaklaşık 20 yıldır kalite anlayışından ödün vermeyen çizgisi ile toptan cam satışına ve ısıcam imalatına devam eder. Ardıç Cam Sanayi Ticaret; sektördeki farklı alanlara yönelik olarak da üretime başlamıştır.

2001 yılında tam otomatik cam işleme makinalarını da bünyesine katarak, mobilya ve dekorasyon sektörüne yönelik ürünler ağırlıklı olmak üzere ürün yelpazesini genişletmiştir. Ardıç Cam Sanayi Ticaret; tesislerinde, 2003 yılında gerçekleştirilen teknolojik yenilemeler kapsamında lamine ve temper hatları kurulmuştur.

Ardıç Cam Sanayi Ticaret, günümüzde; float cam, flaot ayna gibi temel ürünlerden, parapet ve cephe kaplama camlarına, özel nitelikli konut camlarından dekoratif camlara, cam tuğla ve parkelere, cam kapılara, güvenlik camlarından (temperli ve lamine camlar) kontra saldırı ünitelerine kadar çok farklı ürün gruplarının üretim ve satışını gerçekleştirmektedir. Donanımlı teknik altyapısı, titiz çalışma ilkeleri ve çağdaş üretim koşullarıyla ,üretim planlamadan nakliyeye kadar tüm birimlerinde kalitesini korumakta ve bu konudaki kararlılığı ile dünya standartlarıyla buluşmaktadır.

ardıç cam ile ilgili aramalar: ardıç cam, ardıç cam sanayi, ardıçcam, ardıç sanayi ticaret, ardıç cam san, ardıç cam sanayi ticaret limited şirketi
FacebookMySpaceTwitterDiggGoogle BookmarksLinkedinRSS Feed